බිරිද වැද වැටේ…දේවාශිර්වාදයෙන් කටහඬ ගන්න ගිය, ගායන ශිල්පි, වික්ටර් රත්නායකගේ වීඩියෝවක් අන්තර්ජාලය කළඹයි – Video

ප්‍රවීණ ගායන ශිල්පී වික්ටර් රත්නායක, දේව ආශිර්වාදයෙන් රෝග සුවපත් කරන යාතිකාවකට සහභාගී වුනු වීඩියෝවක් මේ වන විට අන්තර්ජාලයේ හුවමාරු වෙමින් පවතිනවා.එහිදී එය සිදු කරන පුද්ගලයන් සඳහන් කරන්නේ වෛද්‍යවරුන්ට ද ලබා දීමට නොහැකි වූ කටහඬක් දැන් ලැබී ඇති බවයි.

වික්ටර් රත්නායක මහතාගේ බිරිදද එම ආශිර්වාද යාතිකාව සදහා සහභාගී වී සිටිනු දැකිය හැකිය.පසුගිය වසරේ මාර්තු මාසයේ අසනීප වූ වික්ටර් රත්නායක මහතා පෞද්ගලික රෝහලක දැඩි සත්කාර ඒකකයේ ප්‍රතිකාර ලැබූවා. වීඩියෝව පහතින් නරඹන්න

මේ සම්බධයෙන් නොයෙක් අදහස් සමාජ ජාල මාධ්‍යවල පල කර තිබු අතර එයින් කීපයක්….


Next Post

දවසට හාල් 400kg මාළු 50kg ඉදෙන එංගලන්ත නෝනගේ බලු සුරැකුම් මධ්‍යස්ථානය

Thu Jan 28 , 2021
මහමඟ දමා යන සුනඛයින් සහ විවිධ අනතුරු නිසා තුවාල ලැබූ සුනඛයින් රැකබලා ගන්නා මධ්‍යස්ථානයක් පිළිබඳව තොරතුරු ගාල්ල මිදිගම ප්‍රදේශයෙන් අද දෙරණට වාර්තා විය. සුනඛයින් රැකබලා ගන්නා මෙම මධ්‍යස්ථානයේ දැනට සුනඛයින් 1800ක් පමණ සිටින අතර සුනඛයින් සඳහා අවශ්‍ය ප්‍රතිකාර කිරීම ද එහිදී සිදු වේ.එංගලන්ත ජාතික කාන්තාවක් විසින් එය පවත්වාගෙන යන අතර […]

Breaking News