කුසල් මෙන්ඩිස් ගමන් කළ වාහනය අනතුරට ලක්වු හැටි – CCTV දර්ශන

ක්‍රිකට් ක්‍රීඩක කුසල් මෙන්ඩිස් ගමන්ගත් මෝටර් රථයේ පුද්ගලයෙකු ගැටී සිදුවු රිය අනතුරෙහි CCTV දර්ශන මාධ්‍ය වෙත නිකුත් වී ඇත. අද (5) උදෑසන පානදුර හොරේතුඩුව ප්‍රදේශයේ දී මෙම අනතුර සිදුවු අතර එහිදී පුද්ගලයෙකු මියගොස් ඇත.

අනතුර සම්බන්ධයෙන් ක්‍රිකට් ක්‍රීඩක කුසල් මෙන්ඩිස් අත්අඩංගුවට ගෙන තිබේ.අද උදෑසන 5ට පමණ මෙම රිය අනතුර සිදුව තිබේ.ක්‍රිකට් ක්‍රීඩක කුසල් මෙන්ඩිස් මොරටුවේ සිට පානදුර දක්වා යමින් සිටියදී හොරෙයිතුඩුව 13 කණුව අසල දී මෙම අනතුර සිදුව ඇත.

එහිදී පා පැදියක ගමන්ගත් 64 හැවිරිදි ගොරකාපොල පදිංචි පුද්ගලයෙකු මිය ගොස් තිබේ.මියගිය පුද්ගලයාගේ දේහය මේ වන විට පානදුර රෝහලේ තැන්පත් කර ඇති අතර කුසල් මෙන්ඩිස් පොලිස් අත්අඩංගුවේ පසුවේ.වීඩියෝව පහතින් (උපුටාගැනීම අද දෙරණ )

Next Post

ප්‍රසන්න - දයාසිරි එළිපිට රණ්ඩු වෙයි - භූමිතෙල් ගෑවුණු ගැරඩියාට අභියෝගයක්

Sun Jul 5 , 2020
මෛත්‍රීට ගෑවුණු එකෙකුටවත් ඡන්දය දෙන්න එපා යැයි කියූ විට දයාසිරි භූමිතෙල් ගෑවුණු ගැරඩියෙකු ලෙස කලබල වී ඇති බවත් තමන්ට වඩා එක් ඡන්දයක් හෝ කුරුණෑගලින් ගෙන පෙන්වන්න යැයි තමන් ශ්‍රීලනිප මහලේකම්වරයාට අභියෝග කරන බවත් කාර්මික අපනයන, ආයෝජන ප්‍රවර්ධන, සංචාරක හා ගුවන් සේවා ඇමති ප්‍රසන්න රණතුංග මහතා පවසයි. ඔහු අවධාරණය කරන්නේ මහින්ද […]

තවත් මෙවැනිම පුවත්..........

Breaking News